נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

אנרגיה מתחדשת

אנרגיה מתחדשת הינה למעשה אנרגיה אותה אפשר לנצל ממקורות טבעיים כמו שמש, רוח, ניצול רוח הקרקע, אנרגיה של מים, אנרגיה של צמחים ועוד. אנרגיה מתחדשת משפיעה באופן חיובי במיוחד על האקלים, הבריאות, הכלכלה ועוד. בנוסף, ניתן למצוא יתרונות מהותיים בכל הקשור באלמנט אנרגיה מתחדשת כגון שיפור באיכות הסביבה ועוד. טריפל אס הינה חברה מקצועית ובעלת ותק רב אשר פעילה בעולם האנרגיה הסולארית. כמו כן, החברה מתמחה בתכנון, ייעוץ, פיקוח, ניהול והקמת מערכות סולאריות. מנהלי החברה בעלי מחזיקים בניסיון רב בתחום, תוך ליווי וביצוע פרויקטים מאז כניסת הסדרות רשות החשמל למערכות ONGRID ב 2008 . בחברה מנהלים ומהנדסים בעלי רזומה של מאות מערכות סולאריות בהיקפי פעילות של מעל 60 MW הפרוסים על כ – 100,000 מ”ר גגות. בנוסף, החברה מעניקה פתרונות בכל הקשור לנושאים כמו אנרגיה מתחדשת, אנרגיה ירוקה, אנרגיה סולארית, אנרגיה חשמלית ועוד.

אנרגיה ירוקה

אנרגיה ירוקה מספקת חשמל זול יותר, ואף משפיעה באופן משמעותי על בריאות האוכלוסיה העולמית. זיהום המים והאוויר אשר נפלטים מתחנות הגז והפחם, מתקשר באופן חד משמעי וישיר להתקפי לב, סרטן ועוד מקרים רפואיים נוספים. כאמור, אנרגיה זו הינה טובה יותר לסביבה, לכדור הארץ, ולאוכלוסיה.

אנרגיה סולארית

אנרגיה סולארית הינה למעשה אנריגה אשר ממריה את האור של השמש באמצעות פנלים ייחודים אשר כוללים קולטנים. כיום ניתן לראות כי ישנו שימוש הולך וגובר באנרגיה זו מתוך מודעות רבה בנושא ושאיפה לשמור על כדור הארץ ולשפר את התנאים בו. כמו כן, במידה ואתם מחפשים חברה אשר מתמחה בתחום זה, הקפידו לבחור חברה מנוסה, מקצועית, אשר מחזיקה את אנשי המקצוע הטובים ביותר.

אנרגיה חשמלית

טריפל אס הינה חברה מקצועית ובעלת ותק רב אשר פעילה בעולם האנרגיה הסולארית. כמו כן, החברה מתמחה בתכנון, ייעוץ, פיקוח, ניהול והקמת מערכות סולאריות. מנהלי החברה בעלי מחזיקים בניסיון רב בתחום, תוך ליווי וביצוע פרויקטים מאז כניסת הסדרות רשות החשמל למערכות ONGRID ב 2008 . בחברה מנהלים ומהנדסים בעלי רזומה של מאות מערכות סולאריות בהיקפי פעילות של מעל 60 MW הפרוסים על כ – 100,000 מ”ר גגות. כמו כן, החברה מעניקה פתרון אפקטיבי ומקצועי בנושא אנרגיה חשמלית.

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן