נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

אנרגיה סולארית לחקלאות

אנרגיה סולארית לחקלאות הינה למעשה אנרגיה ייחודית אשר נוצרת על ידי השמש בצורה של אור או של חום. מדובר על אחד ממקורות האנרגיה הזמינים והמתקדמים ביותר על פני כדור הארץ. כמו כן, אחד היתרונות המהותיים והחשובים ביותר של אנרגיה סולארית לחקלאות הוא העובדה כי אנרגיה זו הינה זמינה בשפע, ללא שום עלות, ולמעשה, אינה שייכת לאף גוף או מדינה. ניתן לראות כי אנשים עשו שימוש באפשרות של אנרגיה סולארית לחקלאות עוד מימי קדם, כאשר הנושא היום הפך להיות מבוקש ופופולרי במיוחד בקרב האוכלוסייה העולמית. טריפל אס הינה חברה מקצועית ובעלת ותק רב אשר פעילה בעולם האנרגיה הסולארית. כמו כן, החברה מתמחה בתכנון, ייעוץ, פיקוח, ניהול והקמת מערכות סולאריות. מנהלי החברה בעלי מחזיקים בניסיון רב בתחום, תוך ליווי וביצוע פרויקטים מאז כניסת הסדרות רשות החשמל למערכות ONGRID ב 2008 . בחברה מנהלים ומהנדסים בעלי רזומה של מאות מערכות סולאריות בהיקפי פעילות של מעל 60 MW הפרוסים על כ – 100,000 מ”ר גגות. כמו כן, החברה מעניקת פתרנות אפקטיבים ומקצועיים בנושאים כמו אנרגיה סולארית לחקלאות, אנרגיה סולארית בעולם, אנרגיה סולארית למבני מסחר, אנרגיה סולארית למבני תעשיה ועוד.

אנרגיה סולארית בעולם

אנרגיה סולארית בעולם הינה אנרגיה אשר ניתן לניצול באמצעות המרה של אנרגיית חימום לחשמל. ניתן להשתמש באנרגיה זו באמצעות שתי דרכים מרכזיות. 

טריפל אס הינה חברה מקצועית ובעלת ותק רב אשר פעילה בעולם האנרגיה הסולארית. כמו כן, החברה מתמחה בתכנון, ייעוץ, פיקוח, ניהול והקמת מערכות סולאריות. מנהלי החברה בעלי מחזיקים בניסיון רב בתחום, תוך ליווי וביצוע פרויקטים מאז כניסת הסדרות רשות החשמל למערכות ONGRID ב 2008.

אנרגיה סולארית למבני מסחר

אנרגיה סולארית למבני מסחר הפכה בשנים האחרונות למבוקשת במיוחד, בעיקר בעקבות היתרון המהותי ביותר והוא אנרגיה נקיה. אנרגיה זו אינה פולטת זיהום אוויר, ולכן הינה ירוקה וידידותית יותר לסביבה. מדובר על יתרון חשוב במיוחד אשר עוזר לשמור על איכות הסביבה, האטמוספרה ועוד.

אנרגיה סולארית למבני תעשיה

טריפל אס הינה חברה אשר מתמחה בפתרון אנרגיה סולארית למבני תעשיה מנהלי החברה בעלי מחזיקים בניסיון רב בתחום, תוך ליווי וביצוע פרויקטים מאז כניסת הסדרות רשות החשמל למערכות ONGRID ב 2008.

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן