נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

אנרגית השמש

בחודשי הקיץ הלוהטים שלנו נדמה שהשמש התחתנה עם ישראל והיא כה אוהבת אותה עד שהיא מחבקת אותה חיבוק חם ולוהט. איזה חום. כל קיץ אנחנו מכריזים בראש חוצות שזהו הקיץ החם ביותר שאנחנו זוכרים. והחדשות מבשרות לנו שהולך להיות אפילו יותר רע. יותר חם. ברצינות. התחממות כדור הארץ, המסת קרחונים, עליית מפלס מי הים..כל אלו “מצלצלים לכם בפעמון”?

ניצול חכם של אנרגית השמש

אם כן ואם נעבור לנימה רצינית יותר, ישראל בהחלט מתחממת, חודשי הקיץ מתארכים וחודשי החורף והסתיו מתקצרים בהתאמה. בעקבות זאת, עלות החשמל שכולנו משלמים הולכת ועולה. חשבו חכמים והקימו חברות כמו טריפל אס שכל מטרתן היא ניצול אנרגיית השמש לטובת האנושות, כאשר כמובן אנחנו מתחילים בארצינו ובתושביה. אנרגיית שמש היא אנרגיה סולרית רק בשם אחר. כולנו מכירים את הגגות הכהים שאנחנו רואים כאשר אנחנו מסתובבים במרחב הכפרי. גגות רחבי ידיים של רפתות, לולים, שטחי משחר ותעשייה וכיוצ”ב מלאים בפאנלים סולאריים המשמשים כמרכיב העיקרי באותם מערכות סולאריות שמנצלות את אנרגיית השמש בשביל ליצור אנרגיה חשמלית.ק

חברות אלו כמו טריפל אס ואחרות מפתחות מערכות אינטגרליות מאד יעילות ומקימות אותן בשיטת “מפתח ביד” או בכל מיני מודלים עסקיים אחרים ע”מ שאנחנו, כבעלי השטחים הנ”ל – בעיקר גגות אבל גם שטחי אדמה נרחבים ואפילו בריכות דגים, נוכל לנצל את אותה אנרגיה סולרית לייצור כסף. במידה ונשכיר את שטחי הגגות שלנו לטובת הקמת פרוייקטים המנצלים את אנרגיית השמש נוכל להנות לאחר כמה שנות החזר המימון בכסף רב שיזרום לקופתינו ע”י החשמל שייצור ע”י המערכת שברשותינו ויוזרם לרשת הארצית. ממש WIN WIN לכולם. השטח קיים. השמש קיימת, האנרגיה שהיא מייצרת קיימת,הטכנולוגיה קיימת, חברות כמו טריפל אס קיימות, הקיץ קיים, המימון קיים והצורך קיים אז למה לחכות. התקשרו. לפחות עשו את הצעד הראשון בצורת פגישה ראשונה מקדימה לראות אם אתם עומדים בקרטריונים המתאימים עבור המשך תהליך הבדיקה, התכנון והתמחור. מאות לקוחות עשו את זה קודם. קבלו המלצות. בדקו והחליטו. כל יום בו אתם לא מנצלים את השטח בו אתם מחזיקים לטובת ניצול אנרגיית השמש הוא כמו יום של השארת דירה ברשותכם ריקה ולא מושכרת. אנרגיית שמש קיימת ומחכה שננצלה. התקשרו היום.

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן