נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

התקנת מערכות סולאריות לחקלאות

התקנת מערכות סולאריות לחקלאות הפכה בשנים האחרונות לבחירה מבוקשת ופופולרית במיוחד בקרב חקלאים רבים ברחבי הארץ. אחד הסיבות לביקוש סביב התקנת מערכות סולאריות לחקלאות היא העובדה כי בישראל ישנה כמות גדולה במיוחד של שמש ברוב ימות השנה, אותה למעשה ניתן לתרגם ולאנרגיה וחשמל. כמו כן, חשוב לזכור כי התקנת מערכות סולאריות לחקלאות הינה תהליך מורכב אשר חייב להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע טובים ומנוסים אשר עברו הכשרה בתחום. הקפידו לבחור בחברה אמינה ומקצועית אשר מתמחה בתחום זה. טריפל אס הינה חברה מקצועית ובעלת ותק רב אשר פעילה בעולם האנרגיה הסולארית. כמו כן, החברה מתמחה בתכנון, ייעוץ, פיקוח, ניהול והקמת מערכות סולאריות. מנהלי החברה בעלי מחזיקים בניסיון רב בתחום, תוך ליווי וביצוע פרויקטים מאז כניסת הסדרות רשות החשמל למערכות ONGRID ב 2008 . בחברה מנהלים ומהנדסים בעלי רזומה של מאות מערכות סולאריות בהיקפי פעילות של מעל 60 MW הפרוסים על כ – 100,000 מ”ר גגות. בנוסף, החברה מתמחה בשירותי התקנת מערכות סולאריות לחקלאות, הזמנת מערכת סולארית מסחרית, התקנת מערכות סולאריות בקריות, התקנת מערכות סולאריות לחקלאות בצפון ועוד.

הזמנת מערכת סולארית מסחרית

הזמנת מערכת סולארית מסחרית הינה אפשרית עבור כל גודל של שטח גג פנוי. כמו כן חשוב לקחת בחשבון מספר מאפיינים: חשוב לאפשר חשיפה מרבית לקרינת שמש ישירה, אך גם לספק הגנה על המערכת מפני תנאי מזג האוויר. בנוסף, הרכבה הינו תהליך מורכב אשר דורש ידע, ניסיון ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. לכן הקפידו לבחור בחברה אמינה, מנוסה ומקצועית אשר מתמחה בתחום.

התקנת מערכות סולאריות בקריות

התקנת מערכות סולאריות בקריות חייבת להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע מנוסים, אשר מתמחים בתחום. טריפל אס הינה חברה מקצועית ובעלת ותק רב אשר פעילה בעולם האנרגיה הסולארית.

התקנת מערכות סולאריות לחקלאות בצפון

טריפל אס מתמחה בשירותי התקנת מערכות סולאריות לחקלאות בצפון. מנהלי החברה בעלי מחזיקים בניסיון רב בתחום, תוך ליווי וביצוע פרויקטים מאז כניסת הסדרות רשות החשמל למערכות ONGRID ב 2008 . בחברה מנהלים ומהנדסים בעלי רזומה של מאות מערכות סולאריות בהיקפי פעילות של מעל 60 MW הפרוסים על כ – 100,000 מ”ר גגות.

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן