נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

התקנת מערכות סולאריות למבני תעשייה

כשמדובר על התקנת מערכות סולאריות למבני תעשייה, חברת TRIPLES היא החברה המובילה בתחום. TRIPLES הינה חברה הפעילה בעולם האנרגיה הסולארית ומתמחה בתכנון, ייעוץ, פיקוח, ניהול והקמת מערכות סולאריות. אצלנו ניתן לבצע הזמנת מערכת סולארית עבור תעשייה, מסחר ובתים פרטיים. אנו מקימים מערכות סולאריות מסחריות במגוון אתרים ולמגוון יעודים.

מנהלי החברה בעלי ניסיון רב בתחום תוך ליווי וביצוע פרויקטים מאז כניסת הסדרות רשות החשמל למערכות ONGRID ב 2008 . בחברה מנהלים ומהנדסים בעלי רזומה של מאות מערכות סולאריות בהיקפי פעילות של מעל 60 MW הפרוסים על כ – 100,000 מ”ר גגות .אנו נותנים אחריות, מתחייבים על מקצועיות ואיכות, יש לנו הון אנושי מן המובילים בתחום, אנו עובדים על פי מודל עסקי חדשני ובעיקר והכי חשוב – אכפת לנו מהסביבה ומהלקוחות שנו. בנוסף, חברת TRIPLES החלה לעסוק בפעילות של מערכות סולאריות מסחריות ע”ג קרקעות , מאגרי מים ובריכות דגים. TRIPLES מעמידה לרשות לקוחותיה ידע טכנולוגי מתקדם, יכולות ומיומנויות מקצועיות, יכולות ביצוע גבוהות ובנוסף לוגיסטיקה מחושבת היטב. כל אלה מעניקים לנו יתרונות בולטים על פני מתחרינו בשוק. יש לנו ידע ונסיון רבים בניהול פרוייקטים בסדרי גודל שונים, יש לנו את המשאבים הדרושים ליישומם, דבר המקנה לנו גמישות ויכולת להתאים את עצמנו לצרכי הלקוחות שלנו.

אנו נעזור לך כבר החל משלב התכנון, דרך אספקת הציוד הנדרש ועד להקמה מוצלחת של מערכת סולארית. אנו מבצעים התקנת מערכות סולאריות למבני תעשייה, התקנת מערכות סולאריות למבני תעשייה בצפון וגם התקנת מערכות סולאריות מסחריות. ברגע שלקוח מבצע הזמנת מערכת סולארית, כל המשאבים מגויסים על מנת לספק לו את מבוקשו על הצד הטוב ביותר. אצלנו ב- TRIPLES תמצאו את כל הפתרונות הקשורים אל התקנת מערכות סולאריות למבני תעשייה במקום אחד. אנו מספקים ללקוחות שהזמינו התקנת מערכות סולאריות למבני תעשייה בצפון פתרון מקצועי איכותי ומקיף. התקנת מערכות סולאריות למבני תעשייה תחסוך לא מעט כסף ואנרגיה. אך לא רק על חסכון כספי מדובר, אלא גם על ניצול משאבי טבע ושמירה על איכות הסביבה. TRIPLES עובדת בשיתוף פעולה פורה עם מיטב יצרנים מובילים בעולם בתחום הפאנלים והממירים. בנוסף אנו משלבים קונסטרוקציות איכותיות אשר מתוכננות ומיוצרות במיוחד עבורנו.

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן