נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

התקנת מערכת סולארית בחיפה

TRIPLES היא חברה הפעילה בעולם האנרגיה הסולארית ומתמחה בתכנון, ייעוץ, פיקוח, ניהול והקמת מערכות סולאריות. מנהלי החברה בעלי ניסיון רב בתחום תוך ליווי וביצוע פרויקטים מאז כניסת הסדרות רשות החשמל למערכות ONGRID ב 2008 . בחברה מנהלים ומהנדסים בעלי רזומה של מאות מערכות סולאריות בהיקפי פעילות של מעל 60 MW הפרוסים על כ – 100,000 מ”ר גגות .

TRIPLES מתמחה בתחום התקנת מערכות סולאריות, שכוללות התקנת מערכת סולארית בחיפה וכן התקנת מערכת סולארית בנהריה. כל מי שמעוניין לבצע הזמנת מערכות סולאריות מסחריות ו/או הזמנת מערכת סולארית למסחר, יקבל הצעת מחיר אטרקטיבית שכוללת תכנון הקמה ותחזוקה. במהלך שנים רבות, הטכנולוגיה הסולארית נחשבה ליקרה מדי לשימוש הביתי והמסחרי ,אך לאחרונה בעזרת התקדמות טכנולוגית, הצליחו להוזיל את השימוש באנרגיה סולארית והשימוש בה הורחב. כיום, אנרגיה סולארית נחשבת לתחליף ראוי לחשמל, היא לא מזהמת את הסביבה, היא זולה, אמינה, יעילה ומשתלמת. ישראל היא מהמדינות הראשונות שהשכילו להשתמש באנרגיה סולארית, דוגמת דודי שמש שמותקנים במרבית הבתים בארץ. 

הזמנת מערכת סולארית למסחר עבור עסקים ומוסדות וכן התקנת מערכת סולארית בחיפה עבור אנשים פרטיים, הפכו להיות נפוצות מאוד. הרבה מאוד עסקים עושים הזמנת מערכות סולאריות מסחריות וגם הרבה מאוד אנשים פרטיים עושים התקנת מערכת סולארית בנהריה. כיוון שחלה התפתחות גדולה מאוד בטכנולוגיית אנרגיה סולארית, יש ביקוש רב לניצול אנרגיית השמש על מנת לספק את צרכי החשמל לבתים, לעסקים, למוסדות שונים, לתעשייה ולמסחר.

התקנת מערכת סולארית בחיפה משתלמת במיוחד כיוון שהבניה בחיפה יחסית נמוכה ומאפשרת התקנת מערכות סולאריות בבתי קרקע בעיר או בבניינים משותפים. הרבה בניינים משותפים מזמינים התקנת מערכת סולארית בחיפה וחולקים בהוצאות התקנת המערכת. החורף הישראלי קצר ויש לנו בארץ הרבה שעות של שמש, אפילו בימי חורף. מדובר בהרבה מאוד שעות של שמש, הרבה יותר מאשר באירופה. הנתונים האלה ממצבים את ישראל במקום בו מאוד משתלם להתקין מערכות סולאריות ביתיות וגם מסחריות. TRIPLES היא החברה שלכם להתקנת מערכות סולאריות בצורה מקצועית ואמינה. אנו נעזור לכם לתכנן את המערכת הנכונה עבורכם, נייעץ לגבי סוג המערכת, נפקח על ההקמה וההתקנה של המערכת. לנו יש את הנסיון הדרוש על מנת לבצע פרוייקטים בכל סדר גודל.

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן