נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

התקנת מערכת סולארית למבני מסחר

כאשר עושים התקנת מערכת סולארית למבני מסחר, יש להתייחס לכמה מאפיינים. צריכה להיות חשיפה מקסימלית לקרני שמש ישירות ובו בעת יש להתחשב בתנאי מזג האויר כגון רוחות, ולתנאי הסביבה כגון עצים, ולמקם את המערכת בהתאם לכך. כמובן שעדיף לעשות התקנת מערכת סולארית לכיוון דרום במידה והדבר מתאפשר. באופן תאורטי ניתן לעשות התקנת מערכת סולארית כמעט על כל גג. הדבר מאפשר חסכון משמעותי של אלפי שקלים בשנה. התקנת מערכת סולארית למבני מסחר הינה משמעותית פי כמה כיוון שצריכת אנרגיה במסחר היא גבוהה יותר מאשר בבתים פרטיים. הדבר דומה גם כשמדובר על התקנת מערכת סולארית לחקלאות.

התקנת מערכת סולארית למבני מסחר אפשר לעשות באמצעות לוחות נייחים וגם באמצעות לוחות מסתובבים אשר יודעים לעקוב אחר תנועת השמש. כמובן שיש לשים לב ולא לעשות התקנת מערכת סולארית לחקלאות בסביבה צפופה של עצים אשר ענפיהם עלולים לגרום נזק ללוחות הסולאריים. TRIPLES הינה חברה הפעילה בעולם האנרגיה הסולארית ומתמחה בתכנון, ייעוץ, פיקוח, ניהול והקמת מערכות סולאריות.

מנהלי החברה בעלי ניסיון רב בתחום תוך ליווי וביצוע פרויקטים מאז כניסת הסדרות רשות החשמל למערכות ONGRID ב 2008 . בחברה מנהלים ומהנדסים בעלי רזומה של מאות מערכות סולאריות בהיקפי פעילות של מעל 60 MW הפרוסים על כ – 100,000 מ”ר גגות .יש לנו נסיון רב בכל הקשור אל התקנת מערכת סולארית למבני מסחר ואנו מעניקים יחס אדיב ושרות מקצועי ללקוחותינו.

התקנת מערכת סולארית בעכו לרוב נעשית על גגות שטוחים אך גם על גגות רעפים. חשוב לדעת כי התקנת מערכת סולארית בעכו ניתן לעשות על כל גג. צוות המומחים שלנו יעזר לכם לתכנן היכן תמוקם המערכת, תוך התחשבות בכל הנתונים והמאפיינים של הגג והסביבה. למרות שמערכת סולארית נחשבת לבטוחה לשימוש, לבחירת חברה אשר תבצע את התקנת המערכת הסולארית על גג ביתכם יש חשיבות רבה, על מנת למנוע סיכונים אפשריים הקשורים בחשמל. חברת TRIPLES , היא חברה מנוסה ומקצועית אשר מנוהלת על ידי מומחים בתחום המערכות הסולאריות בארץ. החברה רוכשת לוחות ממיטב היצרנים האיכותיים בעולם, לכן המערכות שאנו מתקינים, דורשים תחזוקה מינימלית, והם עמידים לאורך שנים רבות. כמובן שאנו מעניקים אחריות מלאה לעבודה שלנו.

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן