נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

חברות להתקנת מערכות סולאריות

TRIPLES היא אחת מן חברות להתקנת מערכות סולאריות המובילות בארץ. TRIPLES הינה חברה הפעילה בעולם האנרגיה הסולארית ומתמחה בתכנון, ייעוץ, פיקוח, ניהול והקמת מערכות סולאריות. מנהלי החברה בעלי ניסיון רב בתחום תוך ליווי וביצוע פרויקטים מאז כניסת הסדרות רשות החשמל למערכות ONGRID ב 2008 . בחברה מנהלים ומהנדסים בעלי רזומה של מאות מערכות סולאריות בהיקפי פעילות של מעל 60 MW הפרוסים על כ – 100,000 מ”ר גגות .

התקנת מערכת סולארית לתעשייה

אנו מבצעים התקנת מערכת סולארית לתעשייה בצפון תוך שמירה על פרטיות לקוחותינו ומקפידים על שמירת סודיות. המידע על לקוחותינו נגיש אך ורק לעובדי החברה ולא יכול להגיע לצד שלישי. חברות להתקנת מערכות סולאריות כמו TRIPLES , רותמות את כוחה האדיר של השמש על מנת לייצר אנרגיה זולה, ירוקה ומשתלמת עבור כל אחד. מדובר בטכנולוגיה שנמצאת בפיתוח שנים רבות במטרה לגייס את משאבי הטבע לטובת האנושות ולטובת איכות הסביבה, והמאמצים אכן נושאים פרי. חברות להתקנת מערכות סולאריות רבות הוקמו בשנים האחרונות. חברות סולאריות הופכות את יצור האנרגיה הסולארית לשימושית ומשתלמת. TRIPLES היא אחת מן חברות להתקנת מערכות סולאריות המובילות בארץ והיא מביאה עימה מקצועיות ללא תחרות, נסיון רב ויחסי אנוש מעולים. אנו מקיימים שיתופי פעולה פורים עם יצרנים בכל העולם ומעניקים ללקוחותינו הפרטיים והעסקיים מעטפת טכנולוגית מלאה ומקצועית.

אנו מביאים עימנו את הנסיון הרב לכל התקנת מערכת סולארית לתעשייה בצפון. מטרתן של חברות סולאריות היא לעזור לכם לבחור בהחלטה כלכלית וסביבתית הטובה ביותר ולעבור לשימוש באנרגיה סולארית. חברות אנרגיה סולארית מבינות כי כמויות האנרגיה שאנו מקבלים מהשמש לשעה אחת משתוות לכמויות האנרגיה שאנו מקבלים מהחשמל לשנה שלמה. אלברט איינשטיין היה הראשון שידע לתת הסבר מדעי לתהליך הפקת אנרגיה מהשמש והמרתה לחשמל. זו היתה תגלית מרעישה ומרגשת אשר יחד עם גילוי חוק האפקט הפוטו-אלקטרי, זיכתה אותו בפרס נובל לפיזיקה. בתחילת הדרך, הטכנולוגיה שימשה בעיקר את תוכניות החלל, אך ברבות השנים, התרחב השימוש בה ובשנים האחרונות נכנס לתחום הביתי התעשייתי והמסחרי. חברות אנרגיה סולארית רבות הוקמו והן מספקות מערכות סולאריות לתעשייה ולפרטיים. TRIPLES היא חברה מובילה, אשר מתמחה באנרגיה סולארית ומעניקה שרות מלא ללא תחרות לאלפי לקוחות.

 
מאמרים נוספים
דילוג לתוכן