נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

חוות סולאריות למסחר בחשמל

מה הם חוות סולאריות למסחר בחשמל? בואו נתחיל מההתחלה. השמש שתלויה לנו בשמיים מפיקה אנרגיה שנקראת אנרגיה סולארית. ניתן :לתרגם “אנרגיה” זו לאנרגיה חשמלית. כלומר לייצר חשמל זמין מאותה אנרגיה סולארית שהשמש מספקת חינם.

בישראל יש המון ימי שמש ושמש מאד חזקה בעלת קרינה חזקה. כל אלו הם מתכון מצויין להקמת פרוייקטים המסוג שהזכרתי קודם. חברות אחדות קמו בישראל בדיוק לצורך עניין זה. הקמת מערכות לניצול אנרגית השמש לטובת ייצור חשמל ומכירותו לרשת החשמל הארצית. חברוות כמו טריפל אס כחלק ממגוון הפרויקטים אותם הם מציעות ללקוחותיהם, מציעות למי שיש ברשותו שטחים נרחבים, חוות סולאריות למסחר בחשמל. בחוות סולאריות למסחר החשמל הוא המוצר אשר סוחרים בואנרגיית השמש היא חומר הגלם והאנרגייה החשמלית היא המוצר המוגמר. חווה סולארית היא מסוג הפרוייקטים שחברות כמו טריפל אס יכולה להציע, לתכנן, לבנות ואכן בנתה כבר כמה כאלו. ובהצלחה גדולה. בעיקר באזור דרום הארץ, קיימים עדיין שטחים נרחבים עליהם ובהם ניתן לבנות חוות סולאריות למסחר בחשמל. חוות אלו, בהתאם לגודל שטחם, מייצרות חשמל רב שכבר היום מהווה חלק לא מבוטל מהחשמל אותו אנו צורכים. 

יכול להיות חשמל ביתי או חשמל לתעשייה. בעוד הצריכה הביתית היא צריכה פחות או יותר קבועה, אזורי תעשייה יכולים להיות בעלי צריכת חשמל לתעשייה מאד גבוהה. ישנם מפעלים בארץ אבל בעיקר בחו”ל שלידם הוקמה חווה סולארית מהסוג עליה אני מדבר. כל ייעודה של חווה זו היא לספק חשמל לאותו אזור תעשייה. בעיקר באזורי מדבר בהם השמש זורחת כל ימות השנה.

אז כן, חוות סולאריות למסחר בחשמל הן משהו שניתן לבנות וחברות כמו טריפל אס, שבונות חוות אלו יוכלו גם להראות לכם שהמודלים העסקיים של פרוייקטים מהסוג אלו הם מאד מאד חיוביים. אז כאמור, בחוות סולאריות למסחר החשמל הוא זמין וזול משמעותית מהחשמל המיוצר ע”י הפחם או הגז. ולא רק זה, הוא גם נקי והאנרגיה אשר משתמשים לייצורו היא כמובן מתחדשת יום יום כשהשמש זורחת. אם ברשותכם שטחי אדמה גדולים ואתם שוקלים הקמת חוות סולאריות אז הגעתם למקום הנכון. התקשרו לטריפל אס וקבעו פגישה. התחילו בתהליך מעניין שבו כולנו נרוויח. בעיקר אויר נקי יותר.

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן