נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

לוחות סולאריים

איך משתמשים בפאנלים סולאריים לייצור חשמל?

תחום האנרגיה הירוקה בשימוש לוחות סולאריים קיימת בשוק בישראל כבר מסוף המאה הקודמת, אך איכות חומרי הגלם לייצור הפאנלים נכנסו לשימוש רק בעשור האחרון. כיום ניתן לראות מערכות פאנלים סולאריים מדור 3 כאשר הטכנולוגיה נחשבת זולה יחסית לכל שיטה אחרת לייצור חשמל, עם תחזוקה מעטה הנדרשת למערכת ואיכות גבוהה מאוד של חלקים, אשר יכולים להתמודד גם עם פגעי מזג אוויר קשים לאורך זמן.

איך מתחזקים לוח סולארי?

כאשר הראייה של ייצור החשמל היא לטווח ארוך, עניין התחזוקה הופך להיות מאוד רלוונטי. בכדי לתחזק לוח סולארי, הבסיס לשימוש תקין שלו הוא שמירה על ניקיון הפאנל. ללא ניקיון של הפאנל המערכת עדיין תעבוד אך בתפוקה נמוכה יותר. מומלץ להתייעץ עם מומחים בהקמה של מערכות פאנלים סולאריים על מנת לקבוע את תדירות הניקיון של הפאנלים. בכל מקרה, גם פאנלים מלוכלכים ומאובקים מאוד ימשיכו לעבוד ולכן מערכת זו נחשבת לזולה מאוד לתחזוקה ומהווה בסיס מוצק לייצור חשמל לעשרות השנים הבאות.

איפה מתקינים לוחות סולארים?

נהוג לחשוב כי לוחות סולארים מתקינים רק על גג מבנה ולכן מבנים בעלי גג לא שטוח או גגות עליהם בנויים מבני עבודה או מגורים אינם רלוונטיים להתקנה של מערכות סולאריות. למעשה, גם לבעיה הזו יש פתרון והוא מוצע לכם באמצעות הקמה של תשתית סולארית אמינה ואיכותית על גבי הקרקע או מאגר מים. אם יש לכם שטח אדמה אשר אינו בשימוש, כדאי לכם לדעת כי גם הוא יכול לשמש אתכם להתקנה של מערכות פאנלים סולאריים גם אם אין גג נגיש למבנה שלכם. היום בכל מערכת פאנלים סולאריים מתקדמת, מותקנים “טרקים” הגורמים לפאנלים לזוז מעט בכדי להגיע לנקודת קרינת השמש הטובה ביותר לייצור של אנרגיית חשמל.

חברה מקצועית להתקנת לוחות סולאריים

להזמנת שירותי התקנה מקצועיים ואמינים של לוחות סולאריים, צרו קשר עם חברת Triples המלווה מאות בתי עסק ואנשים פרטיים בכל שנה בתהליך בנייה של מערכת לייצור חשמל באופן עצמאי. צוות החברה כולל מומחים מהשורה הראשונה בתחום האנרגיה הסולארית היכולים לתכנן עבורכם מערכת מותאמת אישית לייצור של חשמל לטווח הארוך במחירים נוחים והוגנים במיוחד.

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן