נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

מערכות סולאריות למבני תעשייה

התעשייה בישראל צורכת הרבה מאד חשמל. כמו כן, היא מספקת שטחי גג מאד רחבים אותם ניתן לנצל. חברות אנרגיה ירוקה ומתחדשת העוסקות בתכנון והקמת מערכות סולאריות למבני תעשייה בין יתר מגוון הפרוייקטים בסל הפרוייקטים שלהם, מציעות לכם, בעלי המפעלים לנצל באופן הטוב ביותר את אותם שטחי גג נרחבים. חברות כמו טריפל אס, מתמחות בהקמת פרוייקטים מהסוג הזה. הן מציעות פרוייקטים מסוג “מפתח ביד” משלב התכנון דרך קבלת האישורים והמימונים הנדרשים בדרך כלל ועד ההקמה ואפילו מתן השירות לטווח ארוך. מערכות סולאריות לתעשייה הן דבר נפוץ כבר.

אותן מערכות שמציעות חברות כמו טריפל אס, שברזומה שלה ניתן לספור כ100.000 מ”ר של פאנלים, מכירות את התחום על בוריו. לא רק במימד הטכני שלו אלא גם במימד המימוני והפרוצדוראלי ע”מ שתוכלו להשיג את האישורים הנדרשים מהרשויות הרלוונטית וגם מחברת החשמל עצמה. מערכות סולאריות לתעשיה בכלל ומערכות סלאריות לתעשייה בצפון בפרט יכולות להעניק למפעלים גם הנחות במיסים והטבות שונות שהמדינה מציעה כחלק מעסקת החבילה של צריכת אנרגיה סולארית מול הפחתת זיהום האויר ע”י המרתה לחשמל. התקשרו ושאלו.

מערכות סולאריות למבני תעשייה מעניקות שני יתרונות לבעלי המפעלים – הן יכולות לספק את צריכת החשמל של המפעל וכמובן להפחית את חשבון החשמל הגבוה כל כך וגם, אם יכולת ייצור החשמל של המערכת עולה על צריכת החשמל של המפעל, למוכרו לרשת הארצית.

ישנן כבר מערכות סולאריות לתעשייה בצפון שפועלות וחוסכות לבעלי המפעלים כסף רב בעוד הן עוזרות לנו לנשום אויר יותר נקי. אתם מחפשים דרכים להתייעל? אנרגיה ירוקה ומתחדשת היא אחת הדרכים הכי יעילות. מערכות סולאריות לתעשייה הן הפתרון האולטימטיבי. חברות מקצועניות ועתירות נסיון כמו טריפל אס ואחרות הן מומחיות בהקמת מערכות סולאריות לתעשיה. הן מקימות מערכות סולאריות למבני תעשייה רבות וכבר הרבה מאד שנים ובהצלחה רבה. אתם כבעלי מפעלים שחלקם גם מזהמים את הסביבה נדרשים להחזרה של אויר נקי לאותה סביבה. ניתן לעשות זאת בעזרת חיסכון בשימוש באנרגיות מזהמות כמו פחם או גז ואפשר להגיד אפילו שזו חובתכם המוסרית. מערכות סולאריות למבני תעשייה הן הפתרון הירוק, הנקי והכלכלי עבורכם בכדי להגשים מטרה זו. זאת חובתכם המוסרית.

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן