נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

מתקן פוטו וולטאי

מערכות פוטו-וולטאיות (PV) הן אחת הדרכים היעילות והחסכוניות ביותר להפקת חשמל ממקורות מתחדשים. מערכות PV משתמשות בפאנלים סולאריים כדי להמיר את אנרגיית השמש לאנרגיה חשמלית, אשר לאחר מכן ניתן להשתמש בה בבתים ובעסקים. מערכות PV מותקנות על ידי מתקיני פאנלים סולאריים מוסמכים המבטיחים את התקנת המערכת בצורה בטוחה ונכונה. תהליך ההתקנה כולל בדרך כלל הרכבת הפאנלים על גגות או מבנים אחרים וחיבורם למהפך, הממיר את הזרם הישר (DC) שנוצר על ידי הפאנלים לזרם חילופין (AC) שניתן להשתמש בו בבתים ובעסקים. על ידי התקנת מערכת PV, בעלי בתים יכולים להפחית את חשבונות החשמל שלהם ובמקביל לעזור להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלהם.

הסוגים השונים של מתקנים פוטו וולטאיים

עם הביקוש הגובר לאנרגיה מתחדשת, מתקנים פוטו-וולטאיים (PV) הופכים פופולריים יותר. יש מגוון רחב של התקנות PV הזמינות כיום, החל מפאנלים סולאריים על הגג ועד למערכות צמודות קרקע. לכל סוג התקנה יתרונות וחסרונות משלו בהתאם לצרכים הספציפיים של המשתמש. – לכן כשאתם ניגשים לבחור מתקן פוטו וולטאי כדאי שתבחרו בכזה המתאים ביותר לצרכים האישיים שלכם.

היתרונות בשימוש מתקנים פוטו וולטאיים

ישנם יתרונות רבים לשימוש באנרגיה סולארית עם מערכת PV, כולל חיסכון כספי, יתרונות סביבתיים ועצמאות מוגברת מהרשת. בדרך כלל, מערכות PV גדולות יותר יהיו יעילות יותר ממערכות קטנות יותר, מכיוון שהן יכולות לייצר יותר כוח ליחידת שטח פנים. ככל שכמות הפאנלים הסולאריים במערכת עולה, כך עולה גם העלות לוואט. הגודל והיעילות של מערכת קובעים כמה אנרגיה היא יכולה לייצר תמורת עלות התקנה. ישנם ארבעה סוגים עיקריים של התקנות PV: התקנות קרקע, מתלה או ציר יחיד, מערכות גג או מחוץ לרשת ומערכות קשורות לרשת שמוכרות עודפי חשמל בחזרה לרשת.

ניהול,תכנון והקמת מערכות סולאריות מתקדמות בכל סדר גודל

חברת טריפל אס הינה חברה בעלת ניסיון רב שנים בניהול והקמת מערכות סולאריות מסוגים שונים. החברה בנויה מצוות נרחב של מהנדסים ומנהלים מנוסים המלווים כל לקוח החל משלב התכנון ועד הביצוע בפועל וזאת במטרה להביא לתוצאות הטובות ביותר עבור כל לקוח. מזמינים אתכם להנות מניהול מקיף ויסודי וליויי מלא החל משלב התכנון ועד הביצוע ולפנות אלינו בכל עת לתיאום פגישת ייעוץ

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן