נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

פרגולות סולאריות

התקנת מערכות סולאריות הינה למעשה התקנה ייחודית אשר המשמעות שלה היא שימוש באמצעות אנרגיה שניתן להפיק מהשמש. כידוע, השמש שולחת אל עבר כדור הארץ קרניים שמפיצות חום, שלמעשה יכולים לייצר אנרגיה. היתרון המהותי והחשוב ביותר של התקנת מערכות סולאריות הוא כי מדובר על אנרגיה ירוקה, אשר חוסכת בחשמל, ואינה דורשת משאבים ואף אינה מייצרת פסולת וזיהום אוויר. כמו כן, חשוב להבין כי התקנת מערכות סולאריות הינו תהליך אשר חייב להתבצע אך ורק על ידי חברה מקצועית ומנוסה אשר מתמחה בתחום.טריפל אס הינה חברה מקצועית ובעלת ותק רב אשר פעילה בעולם האנרגיה הסולארית. כמו כן, החברה מתמחה בתכנון, ייעוץ, פיקוח, ניהול והקמת מערכות סולאריות. מנהלי החברה בעלי מחזיקים בניסיון רב בתחום, תוך ליווי וביצוע פרויקטים מאז כניסת הסדרות רשות החשמל למערכות ONGRID ב 2008 . בחברה מנהלים ומהנדסים בעלי רזומה של מאות מערכות סולאריות בהיקפי פעילות של מעל 60 MW הפרוסים על כ – 100,000 מ”ר גגות. בנוסף, החברה מעניקה שירותי התקנת מערכות סולאריות, התקנת מערכות סולאריות בחיפה, התקנת מערכות סולאריות בנהריה, התקנת מערכות סולאריות בעכו ועוד.

התקנת מערכות סולאריות בחיפה

התקנת מערכות סולאריות בחיפה הפכה להיות בחירה מועדפת של אנשים רבים ברחבי הארץ. מערכת זו בעלת יתרונות רבים, חיסכון באנרגיה, כסף, משאבים, וכמובן מדובר על אנרגיה ירוקה אשר אינה פולטת זיהום אוויר. החיסכון הכלכלי והשמירה על איכות הסביבה הופכים את התקנה המערכת למשתלמת ומבוקשת במיוחד.

התקנת מערכות סולאריות בנהריה

טריפל אס הינה חברה מקצועית ובעלת ותק רב אשר פעילה בעולם האנרגיה הסולארית. כמו כן, החברה מתמחה בתכנון, ייעוץ, פיקוח, ניהול והקמת מערכות סולאריות. מנהלי החברה בעלי מחזיקים בניסיון רב בתחום, תוך ליווי וביצוע פרויקטים מאז כניסת הסדרות רשות החשמל למערכות ONGRID ב 2008 . בחברה מנהלים ומהנדסים בעלי רזומה של מאות מערכות סולאריות בהיקפי פעילות של מעל 60 MW הפרוסים על כ – 100,000 מ”ר גגות. בנוסף, החברה מתמחה בשירותי התקנת מערכות סולאריות בנהריה.

התקנת מערכות סולאריות בעכו

התקנת מערכות סולאריות בעכו הפכה להיות פופולרית במיוחד, יותר מכך, ישראל למעשה מהווה כיום כחלוצה עולמית בתחום כאשר ניתן לראות בתים ועסקים רבים אשר עושים שימוש במערכות מסוג זה.

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן