נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

קולטי שמש

קולטים תרמיים סולאריים הם דרך יעילה לרתום את עוצמת אנרגיית השמש ולהשתמש בה לחימום וקירור. קולטים אלו נועדו ללכוד ולאגור אנרגיה תרמית מהשמש, אשר לאחר מכן ניתן להשתמש בה במגוון דרכים, כגון הפעלת חשמל לבית או אספקת מים חמים. מערכות תרמיות סולאריות מגיעות בצורות אקטיביות ופסיביות, כאשר האחרונה נמצאת בשימוש נפוץ יותר בשל עלויות התחזוקה הנמוכות שלה. קולטי שמש הופכים פופולריים יותר ויותר כאשר אנשים מחפשים פתרונות אנרגיה חלופיים שיכולים לצמצם את הפגיעה בסביבה.

סוגי קולטי שמש וכיצד פועלים

ישנם שני סוגים נפוצים של קולטי שמש – קולטי פלטות שטוחות וקולטי צינורות מפונים. קולטי צלחות שטוחים מורכבים מקופסה מבודדת עם כיסוי זכוכית או פלסטיק הסופג את אור השמש. לאחר מכן, החום הנקלט מועבר לנוזל בתוך הקולט, שיכול לשמש למטרות חימום או קירור. קולטי צינורות מפונים מורכבים מסדרה של צינורות עם זכוכית אטומה בוואקום בקצה אחד וצלחת בולם בקצה השני. הוואקום עוזר להפחית את הפסדי ההסעה, מה שהופך אותם לחסכוניים יותר באנרגיה מאשר קולטי צלחות שטוחות. שני סוגי קולטי השמש יכולים לשמש במסגרות מגורים או מסחריות כדי להפחית את עלויות האנרגיה ולהגביר את היעילות.

מדוע כדאי לכם לבחור להתקין קולט שמש

התקנת קולט שמש היא דרך ידידותית לסביבה וחסכונית לייצור חשמל. אנרגיה סולארית היא נקייה, מתחדשת ובלתי נדלית. הוא אינו מייצר פליטות או מזהמים ומסייע להפחית את התלות שלנו בדלקים מאובנים. בנוסף, אנרגיה סולארית יעילה מאוד מבחינת ייצור אנרגיה ליחידת שטח בהשוואה לצורות אחרות של מקורות אנרגיה מתחדשים. היתרונות הסביבתיים הם רבים – הפחתת זיהום האוויר, הפחתת פליטת גזי חממה ושיפור בריאות הציבור עקב שיפור באיכות האוויר.

מומחיות של שנים בהקמת פרוייקטים גדולים של התקנת מערכות סולאריות

חברת טריפל אס הינה חברה בעלת ניסיון רב שנים בהקמה, ניהול וייעוץ לפרוייקטים נרחבים בתחום התקנת מערכות סולאריות. בחברה פועלים מנהלים ומהנדסים מנוסים רבים הפועלים על מנת להעניק לכל לקוח ליווי מקצועי מקיף וניהול מדויק של כל סוגי הפרוקייטים וזאת על מנת להביא לתוצאות המתאימות ביותר לצרכי הלקוח. החל משלב התכנון ועד הביצוע אנו נעבוד מולכם בשיתוף פעולה מלא. מוזמנים לפנות אלינו לקבלת פרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן