נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

תא סולארי

מה היתרונות והחסרונות של מערכת סולארית?

התקנה של תא סולארי למבנה שלכם, בין אם זה מבנה עסקי ובין אם זה מבנה פרטי, צריכה להתבצע בצורה מושכלת ומותאמת לצרכים הכלכליים שלכם. ישנם מספר יתרונות מרכזיים להקמה של מערכת פאנלים סולאריים כמו חיסכון בהוצאות החשמל ואי תלות במקור אנרגיה אחד בלבד לתפעול המבנה שלכם באופן יום יומי. רבים מבעלי העסקים ומפעלי התעשייה בארץ מחפשים לצאת לעצמאות כלכלית מבחינה אנרגיית חשמל מבלי להיות תלויים ביכולות או בתקלות הקשורות לחברת החשמל של ישראל. זהו כיום הפתרון היעיל והאיכותי ביותר המביא איתו עקרונות אקולוגיים יעילים המפחיתים את זיהום האוויר והפגיעה בסביבה.

האם יש חסרונות לתאים סולאריים?

החסרונות של השימוש בתאים סולאריים הם מעטים יחסית ליתרונות והם מתרכזים בעיקר בהוצאה החד פעמית על ההתקנה של המערכת והתלות שלכם באנרגיית השמש. מכיוון שישראל התברכה במספר גדול של חודשים שמשיים ועם ימים ארוכים במיוחד, מהבחינה הזו לא תהיה לכם בעיה. עם זאת, חשוב שההתקנה של הפאנלים הסולאריים תתבצע בצורה נכונה ויעילה בהתאם למיקום השמש ברוב שעות היום במטרה למקסם את יכולות המערכת הסולארית על פי אזור המגורים שלכם.

האם צריך שטח גדול לתאים סולריים?

אחת השאלות הנשאלות בכל התקנה של תאים סולריים, היא האם צריך שטח גדול להתקנה? התשובה היא אינה חד משמעית ולמעשה ניתן להתקין מערכת סולארית גם בשטחים קטנים יחסית של 300 מ”ר ואף פחות מזה במקרים מסוימים. אם למבנה שלכם יש גג נגיש ופנוי, יש לכם כבר פוטנציאל משמעותי להקמה של מערכת סולארית לייצור חשמל. במידה ויש לכם שטח אדמה פנוי ללא שימוש או מאגר מים השייך לשטח שלכם, גם הם יכולים להוות בסיס להקמה של מערכת פאנלים סולארית מתקדמת.

תכנון והתקנה של תא סולארי

ליצירת קשר עם חברה מקצועית לתכנון וייצור של תא סולארי לעסקים ובתים פרטיים, התקשרו עכשיו לחברת Triples הנחשבת לחברה המובילה בישראל בתחום ייצור חשמל עם מערכות סולאריות. צוות החברה מתכנן ומייצר מאות פאנלים סולאריים בכל שנה בהתאמה אישית ללקוח במטרה להביא למיצוי הפוטנציאל של כל מבנה בתהליך ייצור של חשמל באופן עצמאי וללא תלות מוחלטת במקור חשמל אחד.

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן