נשמח לעמוד לשירותכם
ולייעץ בכל עת!

תכנון מערכות סולאריות

זהו. לאחר שנסעתם פעמים רבות ברכביכם בכבישי הארץ וראיתם את אותם “שדות סולארים כהים” על גגות הרפתות, לולים, מפעלים ושטחי מסחר ומשרדים, החלטתם סוף סוף “לקפוץ למים הקרים” שבהמשך יתברר לכם שהם לא כל כך קרים. טוב עשיתם.

תכנון מערכות סולאריות והקמתן

מה עושים עכשיו? ובכן, כמו בכל פרויקט שהוא, הטלפון הראשון הוא השלב הראשון. למי מתקשרים? ישנן חברות מקצועניות בתחום כדוגמת טריפל אס שמתמחות בתכנון מערכות סולאריות והקמתן. כבר בפגישה הראשונה תבינו שה”שד” אינו נורא כל כך, אתם לא נדרשים לעשות כמעט כלום למעט כמובן לשתף פעולה עם כל דרישות התהליך. בעיקר הפרוצדוראליות והמימוניות שעליהן נדבר.

דבר ראשון בטח תופנו למחלקה הטכנית האמונה על תכנון מערכות סואלריות לצורך תחילת תכנון מערכת סולרית עפ”י מידתכם. גם אם זאת מערכת סולארית מסחרית למשרדים שלכם או מערכת סולארית מסחרית קטנה. חברות אלו מתייחסות באותה רצינות למערכות קטנות כמו למערכות גדולות. כולן חשובות באותה מידה.

לאחר תכנון מערכת סולרית עבורכם ותמחורה, תופנו בטח למחלקה הכלכלית של אותן חברות כדוגמת טריפל אס. שם יספרו לכם על התהליך המימוני ועל הפרוצדורה של קבלת מימון זה מול הבנקים ומול הרשויות השונות וחברת החשמל שצריכות לתת את האישורים לפרוייקט. אך גם כאן, תלוו כל העת ע”י אנשי החברה.

חברות אלו תמיד יציעו פרויקטים בשיטת “מפתח ביד”. מהפגישה הראשונית, פגישת הכירות ועד הגשת המפתח לידכם. הן כמובן ימשיכו ללוות אתכם גם בתחום השירות הטכני המתלווה לפרויקטים טכניים המסוג הזה.

תכנון מערכות סולאריות והקמתן הן לחם חוקן של חברות כמו טריפל אס. הן הקימו כבר עשרות ומאות פרוייקטים גדולים כקטנים והם פשוט יודעים מה ואיך לעשות.

לכן, אם מדובר על מערכת סולארית מסחרית למשרדים או על תכנון והקמה של מערכת סולארית מסחרית קטנה, התהליך דומה וחשיבותו גדולה. מעט פרוייקטים הנם פרויקטים שניתן לכנות WIN WIN בו כולם מרוויחים. אך כאן גם אנו, הציבור בכללותו מרוויח. מרוויח אויר נקי ועולם ירוק יותר. פשוטו כמשמעו.

תכנון מערכות סולאריות והקמתן הן הגורם לאותו עולם נקי. עזרו לשמש לעזור לנו ונצלו את שטח גגותיכם או אדמתכם לטובת הכלל אבל דבר ראשון לטובתכם. הרווח כולו שלכם ושלנו. התקשרו היום.

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן